REGÁLY

Nejširší sortiment bezšroubých skladových regálů na trhu pro domáci i profesionální použití. Unikátní i modulární řešení.

Vyrábíme široký sortiment regálových systémů, především bezšroubových, jejichž předností je rychlá a snadná montáž. Regály dodáváme buď s dřevotřískovými nebo s plechovými policemi. Naše regály mají variabilní použití, nosnost a provedení je možné přizpůsobit přání zákazníka. Navíc máte možnost objednat regály přímo od výrobce, jedná se tedy o české regály.

Kovové regály jsou jako policové systémy možné spojovat a vytvářet tak velké skladovací prostory.

Potřebujete levný bílý policový regál do kanceláře na šanony nebo profi do velkého skladu či jako dílenský regál? Vysoký nebo nízký? Vyhovíme všem požadavkům.

Nejčastější použití regálů

Policové regály jsou vhodné do garáží, skladů, obchodů, sklepů, dílen, archivů, kanceláří nebo třeba do spíže na potraviny, ale i do velkých prodejen či průmyslu. Pro jejich využití se jim říká skladové regály.

Standardní (nejvíce vyráběné) rozměry regálů

Výška – 1500 až 2000 mm
Šířka – 750 až 2400 mm
Hloubka – 300 až 900 mm

Nosnost našich regálů - v kg na polici

50 až 1000 kg

Regály vyrábíme ve standardních barevných odstínech RAL, a to metodou práškového lakování – standardními odstíny jsou modrá, světle šedá, tmavě šedá, bílá – nebo v zinkovaném provedení.

Minimálním objednacím množstvím je paleta – počet ks na paletě závisí na typu regálu.

Nejčasteji používané odstíny RAL u regálů:

Modrá RAL 5017

Tmavě šedá RAL 7031

Světle šedá RAL 7035

Černá RAL 9005

Bílá RAL 9003

Oranžová RAL 2004

Regály lakujeme i v jiných odstínech RAL. 

Česká kvalita regálů

Jsme český výrobce regálů a regálových systémů již déle než 20let a naše kovové regály najdou využití nejen v ČR, ale hlavně vyvážíme do zemí Evropské unie. Dle použití najdete regály jak levné, které se hodí například do spíže nebo do kanceláře na šanony, ale nabízíme i profi regály pro kutily, kteří potřebuji do dílny nebo garáže poctivou konstrukci, stejně jako eshopy, sklady a provozovny. Je rozdíl mít nízký regál do domácnosti na potraviny nebo vysoký celokovový regál do obchodu, kde jsou jiné požadavky na nosnost. Samozřejmostí je kvalitní povrchová úprava železných regálů, které nejčastěji jsou pozinkované a v barvě bílé, šedé nebo modré. Na míru jsme schopni vyrobit průmyslové regály pro celou halu nebo velký sklad s vysokou nosností, rozměry a barvou dle požadavků.

Příklady nejčastěji vyráběných regálů

Připravujeme pro Vás nové členění typů regálů.

AKTUALITY