RUDLY

Robustní rudly zkonstruované pro všestrannou a efektivní manipulaci s různorodými břemeny.

Rudly vyrábíme ze svařených  ocelových trubek. Jejich konstrukce je volena tak, aby poměry sil při naklápění rudlů s břemenem byly co nejbezpečnější, nevyžadující větší námahu při manipulaci.

Rudly dodáváme s různými typy kol – dle účelu použití:

  • Kola pneumatická o průměru 260 mm
  • Kola pevná polyuretanová o průměru 260 mm (nehrozí nebezpečí propíchnutí)
  • Kola pevná o průměru 200 mm
  • Kola pevná o průměru 140 mm
  • Hvězdicová kola (zvláště používaná pro schodišťové rudly – k snadnému překonání schodů a jiných nerovností, ale zároveň i k pohodlné manipulaci na rovině)

Rukojeti rudlů jsou opatřeny plastovými madly s bezpečnostní ochranou zamezující poranění rukou.

Povrch rudlů je proveden práškovým lakem v různých barevných odstínech.

Nejčastěji používané odstíny dle RAL:

Červená RAL 3000

Modrá RAL 5017

další varianty dle přání zákazníka

Je možno vyrábět rudly rovněž v hliníkovém provedení, které jsou typické svou nízkou hmotností oproti srovnatelným ocelovým rudlům.

Součástí našeho výrobního sortimentu je i výroba konstrukčně složitějších rudlů – tzv. víceúčelových rudlů – rudly je možno dodávat s pevnou i sklopnou lopatou nebo rudl 2v1, který je univerzálně použitelný, neboť umožňuje přepravu nákladu jednak ve sklopené poloze stejně jako tradiční plošinový vozík, jednak jej lze složit a používat jako standardní rudl.

Rudl se používá na přepravu materiálů od dřeva, sudu, pneumatik, balíků, stavebních či strojírenských produktů a polotovarů. Rudlík je multifunkční a je možné rudl použít i na schody jako schodišťový rudlík, jiný potřebuje skládací hliníkový rudl, další zase rudl na pivní sudy nebo pneumatiky.

Příklady nejčastěji vyráběných rudlů

Připravujeme pro Vás nové členění typů rudlů.

AKTUALITY

BLACK FRIDAY!

BLACK FRIDAY je tady!!! Nezapomeňte sledovat tuto sekci, protože budeme postupně přidávat produkty na našem e-shopu, mezi kterými

Celý článek »

Spustili jsme e-shop!

Již od minulého týdne je v provozu e-shop s výrobky firmy Trestles, ten naleznete na adrese http://www.trestles-shop.cz. Doporučujeme prohlédnout si sekci

Celý článek »